Vzajemna

Razpored 11. Praznika Slofutsala

Opravljen je žreb za 11. Praznik Slofutsala, ki se bo odvijal ta vikend v Selcih pri Železnikih.

Začelo se bo v petek ob 19:00, ko bosta turnir odprli ekipi Kiwi shopa in Fonexa, skupaj pa se bo v petek odigralo tekme v štirih skupinah. 

Nadaljevalo se bo v soboto, ko se bosta točno opoldne med seboj pomerili debitanstski ekipi na Prazniku Slofutsala – tolminska Žarateam in ŠD Mlinše iz istoimenskega zasavskega kraja.

 

Skupaj je 11 skupin, v nedeljsko osmino finala napredujejo vsi zmagovalci in 5 najboljših drugouvrščenih ekip. Najboljšim drugouvrščenim ekipam bo nasprotnike v osmini finala dodelil žreb, njihov nasprotnik pa ne more biti ekipa,  skatero so že igrali v skupini.  V tem primeru se žreb ponovi.

Vsa pravila so na povezavi PRAVILA 11. Praznika Slofutsala, ekipe pa jih bodo prejele tudi ob prihodu na turnir.

 

Skupine PETEK 24.6.2016

SKUPINA A

HIRKA EKO-SLIK Škofja Loka, KIWI SHOP Sevnica, ŠD FONEX Slap ob Idrijci

SKUPINA B

THE Nutrition, SIRENA BAR Škofja Loka, ŠD LOG ZAPLANA Log Zaplana

SKUPINA C

AVTO KRKA Novo Mesto, BAR LIPA Kobarid, VIKINGI Držagoše

SKUPINA D

OKREPČEVALNICA TMIN AMAZONKA Tolmin, KDO JE NASLEDNJI Škofja Loka, MOROSTARJI Blatna Brezovica

 

 

Skupine SOBOTA 25.6.2016

SKUPINA E

JASKO TRADE Škofljica, ŽARATEAM Tolmin, ŠD MLINŠE Mlinše

SKUPINA F

PICERIJA ŠPAJZA Ptuj, PANNA Kranj, ŠRD DOBLAR Doblar

SKUPINA G

BUBKA BAR GOFAR Brežice, ŽLOTA KROVSTVO KLEPARSTVO Ljubljana, AFC ALTERNATIVO Ugljevik (BiH)

SKUPINA  H

AI AVTOHIŠA Ljubljana, ŠD BAD BOYS ELITE Notranje gorice, EKO – SLIK Škofja Loka

SKUPINA I

ASPEKT Železniki, SELO LJUBAVI GOFAR  BUBKA BAR Kalce-Naklo, ŠD ŠPIK Gorenja vas

SKUPINA J

KOREKT BAU Velenje, IM-SPORT ANTIMON Trojane, SC VIENA WALZER Dunaj

SKUPINA K

KAMP LEBANČ Podbela, GENERACIJA X Kranj, FC SMLEDNIK Smlednik

 

RAZPORED TEKMOVANJA V PETEK 24.6.2016

19.00 KIWI SHOP:ŠD FONEX

19.30 OKREPČEVALNICA TMIN AMAZONKA:MOROSTARJI

20.00 SIRENA BAR:ŠD LOG ZAPLANA

20.30 AVTO KRKA:BAR LIPA

21.00 HIRKA EKO-SLIK:KIWI SHOP

21.30 OKREPČEVALNICA TMIN AMAZONKA:KDO JE NASLEDNJI

22.00 THE Nutrition:SIRENA BAR

22.30 AVTO KRKA:VIKINGI

23.00 ŠD FONEX:HIRKA EKO-SLIK

23.30 MOROSTARJI:KDO JE NASLEDNJI

00.00 THE Nutrition:ŠD LOG ZAPLANA

00.30 BAR LIPA:VIKINGI

 

RAZPORED TEKMOVANJA V SOBOTO 25.6.2016

12:00 ŽARATEAM:ŠD MLINŠE

12:30 BUBKA BAR GOFAR:ŽLOTA KROVSTVO KLEPARSTVO

13:00 KOREKT BAU:SC VIENA WALZER

13:30 KAMP LEBANČ:FC SMLEDNIK

14.00 JASKO TRADE:ŽARATEAM

14.30 AFC ALTERNATIVO:ŽLOTA KROVSTVO KLEPARSTVO

15.00 AI AVTOHIŠA:ŠD BAD BOYS ELITE

15.30 KOREKT BAU:IM-SPORT ANTIMON

16.00 JASKO TRADE:ŠD MLINŠE

16.30 BUBKA BAR GOFAR:AFC ALTERNATIVO

17.00 KAMP LEBANČ:GENERACIJA X

17.30 AI AVTOHIŠA:EKO - SLIK

18.00 IM-SPORT ANTIMON:SC VIENA WALZER

18.30 GENERACIJA X:FC SMLEDNIK

19.00 ASPEKT: ŠD ŠPIK

19.30 PICERIJA ŠPAJZA:PANNA

20.00 EKO - SLIK:ŠD BAD BOYS ELITE

20.30 SELO LJUBAVI GOFAR  BUBKA BAR : ŠD ŠPIK

21.00 ŠRD DOBLAR:PANNA

21.30 ASPEKT:SELO LJUBAVI GOFAR  BUBKA BAR 

22.00 PICERIJA ŠPAJZA:ŠRD DOBLAR

 

RAZPORED TEKMOVANJA V NEDELJO 26.6.2016

 

OSMINA FINALA

10.00 E1:naj druga 1

10.40 A1:H1 2

11.20 K1:naj druga 3

12.00 I1:naj druga 4

12.40 F1:C1 6

13.20 J1:G1 7

14.00 B1:naj druga 5

14.40 D1:naj druga 8

 

ČETRTFINALE

15.20 1:2 Z

16.00 3:4 W

16.40 5:6 Y

17.20 7:8 X

 

POLFINALE

18.00 Z:W

18.40 X:Y

 

19:40  FINALE

 

Deli z ostalimi

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Dodatne informacije