Vzajemna

Izidi sobotnih tekem 11. Praznika

Ob 12:00 se je s tekmo Žarateam in ŠD Mlinše začel drugi tekmovalni dan 11. Praznika Slofutsala. Tudi danes smo vse rezultate in statistiko srečanj spremljali v živo na naši spletni strani.
Napredovanje so si v soboto zagotovile ekipe: Aspekt, ŠRD Doblar, Kamp Lebanč, Korekt bau, AI Avtohiša, Jasko trade, Bubka bar Gofar, ter kot naj druge še ŠD Mlinše, Selo ljubavi Bubka bar Gofar in Eko-Slik.

REZULTATI SOBOTNIH SREČANJ:

DUO - ŠRD DOBLAR (0:1) 0:1

Strelci: 0:1 Anej Batisič, 

ASPEKT - SELO LJUBAVI GOFAR BUBKA BAR (0:0) 0:0 3:2-Po 6 metrovkah ima prednost ekipa ASPEKT

ŠRD DOBLAR - PANNA (1:0) 3:0

Strelci: 1:0 Martin Raholin, 2:0 Anej Batisič, 3:0 Dejan Kojič

Kartoni: Samo Kokalj

SELO LJUBAVI GOFAR BUBKA BAR - ŠD ŠPIK (2:0) 3:0

Strelci: 1:0 Jan Nečemer, 2:0 Marko Račič, 3:0 Jane Nečemer, 

EKO-SLIK - ŠD BAD BOYS ELITE (3:0) 6:0

Strelci: 1:0 Andrej Mohorič, 2:0 Luka Kanc, 3:0 Marko Mohorič, 4:0 Andrej Mohorič, 5:0 Urban Tavčar, 6:0 Luka Jamnik

Kartoni: Matevž Vidmar

DUO - PANNA (1:2) 3:7

Strelci: 1:0 Sandi Hirkič, 1:1 Samo Kokalj, 1:2 Ervin Jogič, 1:3 Ervin Jogič, 2:3 Vedran Smiljanič, 2:4 Ervin Jogič, 2:5 Jure Klemenčič, 2:6 Tadej Legat, 3:6 Jakoslav Stankovič, 3:7 Luka Markič, 

Kartoni: Ervin Jogič, 

ASPEKT - ŠD ŠPIK (2:1) 3:2

Strelci: 0:1 Martin Oblak, 1:1 Matej Tušar, 2:1 Samir Lohanovič, 3:1 Žiga Eržen, 3:2 Jaka Oblak, 

GENERACIJA X - FC SMLEDNIK (0:1) 0:6

Strelci: 0:1 Robi Strmičnik, 0:2 Miha Zaletelj, 0:3 Tomaž Zajc, 0:4 Robi Strmičnik, 0:5 Jan Čebular, 0:6 Blaž Strojan

IM-SPORT ANTIMON - SC VIENA WALZER (0:3) 2:4

Strelci: 0:1 Arlind Zylfallari, 0:2 Cristoph Gertzl Wurzl, 0:3 Arlind Krivaqa, 0:4 Arlind Zylfallari, 1:4 Primož Moneta, 2:4 Sebastjan Učakar, 

AI AVTOHIŠA - EKO-SLIK (2:0) 2:0

Strelci: 1:0 Denis Totoškovič, 2:0 Matej Fideršek, 

KAMP LEBANČ - GENERACIJA X (3:0) 5:0

Strelci: 1:0 Gregor Kos, 2:0 Jaka Sovdat, 3:0 Dani Vulikič, 4:0 Gregor Kos, 5:0 Gregor Kos

JASKO TRADE - ŠD MLINŠE (1:2) 3:3 3:2-Po streljanju 6-metrovk

Strelci: 0:1 Anže Gorišek, 1:1 Srdžan Arsič, 1:2 Janez Močnik-Guna, 1:3 Janez Močnik-Guna, 2:3 Aleksander Rastoka, 3:3 Aleksander Rastoka, 

Kartoni:

KOREKT BAU - IM-SPORT ANTIMON (2:1) 4:1

Strelci: 1:0 Mirnes Šišič, 1:1 Jaka Avbelj, 2:1 Suad Filekovič, 3:1 Dario Lovrič, 4:1 Denis Linič, 

AI AVTOHIŠA - ŠD BAD BOYS ELITE (4:0) 8:0

Strelci: 1:0 Nikola Jandrič, 2:0 Nermin Hasanbegovič, 3:0 Žiga Čeh, 4:0 Alen Fetič, 5:0 Nikola Jandrič, 6:0 Alen Fetič, 7:0 Žiga Čeh, 8:0 Denis Totoškovič, 

BUBKA BAR GOFAR - ŽLOTA KROVSTVO KLEPARSTVO 0-1 (0:0) . Ker sta bili ekipi po dveh srečanjih izenačeni (vsaka s po eno zmago in gol razliko 2-2) sta za napredovanje streljali kazenske strele.  

Strelci: 0:1 Jasmin Dindič, 

Kartoni: Dušan Popovič, Jože Golobič(RK), 

Pri loteriji penalov je bila uspešnejša Bubka bar Gofar, ki si je tako zagotovila mesto v jutrišnji osmini finala.
Ker se ekipa AFC Alternativo ni uspela udeležiti turnirja, sta morali ekipi Bubka bar Gofar in Žlota krovstvo kleparstvo odigrati dve tekmi, da določita zmagovalca skupine. Prvo so dobili igralci Bubke 2-1, drugo pa Žlota z 1-0. Kot že zapisano so bili pri kazenskih strelih uspešnejši igralci iz Brežic.

JASKO TRADE - ŽARA TEAM (1:0) 5:2

Strelci: 1:0 Sašo Kovačevič, 2:0 Aleksander Rastoka, 3:0 Srdžan Arsič, 3:1 Klemen Sluga, 4:1 Srdžan Arsič, 4:2 Marko Šarkovič(AG), 5:2 Miroslav Grbič, 

KAMP LEBANČ - FC SMLEDNIK (1:0) 4:1

Strelci: 1:0 Patrik Čujec, 2:0 Robi Strmičnik(AG), 2:1 Andraž Klevže, 3:1 Patrik Čujec, 4:1 Dani Vulikič

KOREKT BAU - SC VIENA WALZER (2:0) 4:2

Strelci: 1:0 Dario Lovrič, 2:0 Robi Matič, 3:0 Suad Filekovič, 4:0 Robi Matič, 1:4 Arlind Zylfallari, 2:4 Cristoph Gerzl Wurzl

BUBKA BAR GOFAR - ŽLOTA KROVSTVO KLEPARSTVO (0:0) 2:1

Strelci: 0:1 Stojan Krička, 1:1 Jože Golobič, 2:1 Duško Popovič, 

ŽARATEAM - ŠD MLINŠE (0:1) 1:2

Strelci: 0.1 Janez Močnik-Guna, 1:1 Klemen Sluga, 1:2 Tim Lipovšek, 

Deli z ostalimi

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Dodatne informacije