Vzajemna

Lestvica vseh časov

VEČNA LESTVICA NAJBOLJŠIH EKIP NA VSEH DOSEDANJIH PRAZNIKIH SLOFUTSALA 2006-2016

Osvežili smo lestvico najboljših ekip na dosedanjih enajstih Praznikih Slofutsala - nanjo so med več kot 450 različnimi nastopajočimi ekipami uvrščene samo tiste, ki so se vsaj enkrat uspele prebiti v četrtfinale oz. med 8 najboljših ekip.

Takih ekip je bilo do sedaj samo 47 in spodaj so navedene od najboljše navzdol.
V oklepaju je število uvrstitev ekip med 8 najboljših na dosedanjih Praznikih, točke so bile podeljene po sistemu: 1. mesto – 15 točk, 2 – 12, 3 – 9, 4 – 8, 5 – 5, 6 – 4, 7 – 3 in 8. mesto 2 točki.

1. mesto:
GRADBENIŠTVO ŠKORO/GOZDARSTVO MUJKIĆ, Litija – 81 točk (6)

Vodja ekipe Gradbeništvo Škoro - Hazim Škorić prejema iz rok Miss Slovenije v trajno last veliki prehodni pokal Praznika Slofutsala

2. mesto:
KDO JE NASLEDNJI
, Škofja Loka – 50 točk (6)

Vodja ekipe Kdo je naslednji, Miro Jović, prejema kristalni pokal iz rok Miss Slovenije za udeležbo na vseh 10ih Praznikih Slofutsala

3. mesto:
JASKO TRADE
, Škofljica – 39 točk (3)


4. mesto:
Amazonka - Okrepčevalnica Tmin,
Tolmin – 36 točk (3)

5. mesto:
Flamengo,
Poljubinj – 29 točk (4)

6. mesto: AI Avtohiša, Ljubljana - 27 točk (2)

7. mesto: Goll bar Extrem, Ribnica – 26 točk (3)

8. mesto: Taverna Carraro, Celje – 23 točk (2)

9. mesto: AS Bau, Nova Gorica – 22 točk (3)

10. mesto: Klančar Žerjavi Šport bar, Il. Bistrica – 19 točk (3)

11. mesto: KMN Kix, Ajdovščina – 17 točk (2)

12. mesto: Bubka bar-Gofar, Dečno selo pri Brežicah – 16 točk (5)

13. mesto si delita ekipi s 15-imi točkami:
Casino Rubin, Žalec – 15 točk (1)
Avto Krka, – 15 točk (1)

15. mesto: Kozel pivo, Ptuj - 14 točk (2)

16. mesto si delita ekipi s 13-imi točkami:
Kamp Nadiža Zuride, Podbela – 13 točk (2)
Aspekt/Avtoprevozništvo Košir, Železniki - 13 točk (4)

18. mesto si delita ekipi z 12-imi točkami:
Gradbeništvo Tričič, Ljubljana – 12 točk (1)
Stripy Hirka team Ekoslik, Škofja Loka – 12 točk (4)

20. mesto: ŠD Log Zaplana, Log Zaplana - 10 točk (2)

21. mesto si delijo ekipe z 9-imi točkami:
Konteso, Koper – 9 točk (1)
April doo, Slovenj Gradec – 9 točk (1)
Gata1 Ideal Bau, Bihać - 9 točk (1)
Korektbau, Velenje - 9 točk (1)

25. mesto si delijo ekipe s po 8-imi točkami:
Šipca steklarstvo, Ljubljana - 8 točk (1)
KMN Ratitovec, Železniki – 8 točk (1)
Insem Atmos, Maribor – 8 točk (1)
Picerija Špajza - 8 točk (1)
Kamp Lebanč, Podbela - 8 točk (1)

30. mesto: Selo ljubavi Bubka bar Gofar, Kalce-Naklo - 6 točk (2)

31. mesto si delijo ekipe s po 5imi točkami:
Tura, Drežniške ravne – 5 točk (1)
Asterix, Selca – 5 točk (1)
KMN Velike Lašče – 5 točk (1)
Sportmix, Bovec – 5 točk (2)
Alumnus Kelme, Zagreb – 5 točk (1)
Eko-Slik, Škofja Loka – 5 točk (1)

37. mesto si delijo ekipe s po 4imi točkami:
Vigo Krovstvo Zbičajnik, Vinska gora (1)
Slabiči, Sevnica (1)
Ročinj, Ročinj (1)
Strešno kleparstvo Ručna, Kobarid (1)
KMN Divača, Divača (1)
Proteini.si, Kranj (1)

43. mesto si delijo ekipe s po tremi točkami:
KMN Hrastnik, Hrastnik (1)
Behar Astlak, Ivančna Gorica (1)
Remoplast ultra okno, Celje (1)
ŠD Fonex, Slap ob Idrijci (1)

47. mesto: Torpedo 05, Lenart (1)

Deli z ostalimi

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Dodatne informacije